Yhteystiedot

Tehdas ja tehtaanmyymälä Kerava:
Huhtimontie 4, 04200 Kerava
Vaihde (09) 2797 220 (ark. 8- 16)
Keravan myymälä 050 306 8819
ma-pe 9-18, la 10-16

Pyhäpäivät 2018:
20.5. Helluntai suljettu
22.6. Juhannusaatto suljettu
23.6. Juhannuspäivä suljettu

Katso kartta

 

Tehtaanmyymälä Vantaa:
Porttisuontie 4, 01200 Vantaa
Vantaan myymälä (09) 2797 2210
ma-pe 11-20, la 10-18, su 12-17

Pyhäpäivät 2018:
20.5. Helluntai auki klo 12-17
22.6. Juhannusaatto suljettu
23.6. Juhannuspäivä suljettu

Katso kartta

 

Jarmo Honkanen
Toimitusjohtaja

puh. 040 732 4971
jarmo.honkanen@finsoffat.fi

 

Janne Honkanen
Tuotantopäällikkö, myynti

puh. 041 462 4805
janne.honkanen@finsoffat.fi

arto77x77Arto Niemistö
Myymäläpäällikkö
Vantaan tehtaanmyymälä

puh. 050 412 1792
arto.niemisto@finsoffat.fi

Harry Grönholm
Myymäläpäällikkö
Keravan tehtaanmyymälä

puh. 050 560 4677
harry.gronholm@finsoffat.fi

 

Timo Ritosalo
Aluemyyntipäällikkö

puh.  050 406 3396
timo.ritosalo@finsoffat.fi

 

 

Riku Honkanen
Logistiikkapäällikkö, myynti

puh. 050 412 1712
riku.honkanen@finsoffat.fi

Risto Tunttunen
Myyntineuvottelija

puh. 050 575 6802
risto.tunttunen@finsoffat.fi

siniminttu77x77Sini-Minttu Venäläinen (äitiyslomalla)
Myyntineuvottelija

puh. 050 412 1788
sini-minttu.venalainen@finsoffat.fi

 

Jouni Kettunen
Myyntineuvottelija

puh.  046 920 3203
jouni.kettunen@finsoffat.fi

 

Jaakko Jurvanen (osa-aikainen)
Myyntineuvottelija

puh. 050 301 0970
jaakko.jurvanen@finsoffat.fi

 

Heidi Paajaste / Jaana Raassina
Asiakaspalvelu, tilaukset, laskutus
puh.  09 2797 220
finsoffat@finsoffat.fi

Roosa Salonen
Markkinointisuunnittelija
puh. 050 571 9027
roosa.salonen@finsoffat.fi